vývoj

funkčný kód je základ

Správne a profesionálne nakódovaný web spoznáte na prvý pohľad. Web sa rýchlo načítava, všetky komponenty sú na správnom mieste a na pozadí "nevyskakujú" chybové hlásenia.

Mám záujem

vlastný systém

Kedy potrebujete vlastný systém?

Váš podnikateľský zámer vás môže často dostať do situácie, kedy už bežné krabicové riešenia nebudú dostatočne pokrývať vaše potreby. Ide napríklad o integráciu tretej strany - o poskytovateľov rôznych služieb, bez ktorých sa nezaobídete. Môže sa stať, že budete potrebovať na mieru šité funkcie, ktoré zohľadnia všetky vaše požiadavky. Práve preto je vlastný systém obrovskou výhodou. 

Ak máte jedinečný problém, náš tím odborníkov vám pomôže vyvinúť vlastné riešenie. Na základe Vašich požiadaviek navrhneme systém na mieru, otestujeme ho a zaškolíme Vás.

wordpress

Na trhu existuje viacero platforiem, ktoré dokážu Vaše požiadavky splniť do bodky. Jednou z nich je aj Wordpress. Ak potrebujete jednoduchú webovú prezentáciu bez náročných individuálnych riešení, bez problémov pre Vás vytvoríme web na Wordpresse.

Prečo si vybrať kód od nás?

"Náš tím odborníkov vám poskytne moderné riešenie na mieru. Spravíme všetko preto, aby váš online biznis fungoval v perfektnej kondícií."

Viac informácií

povedali o nás

“Skvelá komunikácia a riešenie na mieru"

Jaromir Furgáč
CEO at finalshop