Kto sme?

„Nie je to ten najsilnejší, kto prežije, ani ten najinteligentnejší, ale ten, kto sa dokáže najlepšie prispôsobiť.“

 – Ch. Darwin

naše začiatky

Naša cesta na poli digitálnych technológií a internetu začala pred 10 rokmi. Na počiatku sme boli skôr obdivovatelia týchto úžasných moderných technológií a na všetku prácu, ktorú dnes ponúkame sme si najímali odborníkov. Spomínané nadšenie sa stalo našou súčasťou a okrem obchodovania sme sa učili zároveň plávať s veľkými rybami vo svete online agentúr. Museli sme zvládnuť obsah a problematiku pre nás dovtedy cudzích slov, ako sú content management, PPC marketing, UX či SEO.

Po založení nášho prvého e-shopu sme totiž narazili na kameň, skôr balvan. Teda, ak máme byť úprimní, tých balvanov bolo viac. Dobré online agentúry sa dali na Slovensku a v Čechách spočítať na prstoch jednej ruky, vývojárov široko ďaleko nebolo a keď sme potrebovali pre svoj web prednastavený systém podľa našich požiadaviek, nikto nám ho nevedel spraviť.

Pustili sme sa teda do toho sami a dnes sa smejeme, že už aj rozmýšľame digitálne. Nepočítali sme a stále nepočítame čas, ktorý venujeme vzdelávaniu v oblastiach komunikácie s klientom. Zároveň sa snažíme ako prví zakomponovať do našej práce a projektov všetky moderné technické "vychytávky". Dnes v niektorých segmentoch tovaru tvoríme svojimi webmi trend vývoja moderného webu. Vždy sa snažili mať weby užívateľsky príjemné, intuitívne... no skrátka dokonalé. E-commerce nás jednoducho napĺňa.

v čom sme iný?

Jedinečný rozdiel je v tom, že v porovnaní s ostatnými agentúrami sme našu cestu začali z úplne opačného konca. Vďaka tomu dokonale rozumieme potrebám klienta (obchodníka, poskytovateľa služieb) - sme dušou obchodníci ale zároveň sa na projekt dokážeme pozrieť aj očami modernej digitálnej agentúry. Akýkoľvek váš sen je pre nás výzvou.

V čom vám pomôžeme?

Radi pre vás vytvoríme moderný web a nastavíme marketing tak, aby spĺňal vaše očakávania.

Viac informácií

povedali o nás

“Skvelá komunikácia a riešenie na mieru"

Jaromir Furgáč
CEO at finalshop