Marketing

Zvýšte vaše predaje

Digitálna marketingová stratégia v ecommerce by mala byť viac ako súčet jej častí. Všetky marketingové aktivity fungujú lepšie, keď sú naplánované spoločne. To je dôvod, prečo Blackmouse ponúka kompletnú sadu služieb digitálneho marketingu.

Mám záujem

SEO (search engine optimization)

Optimalizácia pre vyhľadávače je proces zlepšenia viditeľnosti vašej webovej stránky v organickom vyhľadávaní, t.j. neplatené výsledky napr. v google.sk

Google vyhodnocuje viac než 200 faktorov a zoraďuje výsledky vyhľadávania podľa relevantnosti pre konkrétneho užívateľa. Vďaka optimalcizácií dokáže vyhľadávací nástroj stránku správne prečítať, zatiaľ, čo napríklad linkbuilding (optimalizácia mimo stránky) pomáha nájsť čo najviac ciest priamo k vášmu webu.

PPC (pay per click)

Svet e-commerce je úzko spätý s výkonnostnou reklamou a modelom PPC, čo v preklade znamená platba za klik. Náš tím certifikovaných odborníkov v oblasti AdWords vytvorí a prispôsobí kampane charakteru vášho podnikania, zanalyzuje kľúčové slová a navrhne reklamné zostavy. Vďaka tomu sa môžete spoľahnúť na vysokú návratnosť investícií, ktoré ste vložili do reklamy a propagácie Vašej značky. Našim cieľom je udržať vašu pozíciu vysoko nad konkurenciou, maximalizovať mieru využitia a to všetko za čo najnižšiu cenu.

Naši PPC špecialisti pre Vás vyberú tú najvhodnejšiu biznis stratégiu a na základe Vášho biznis plánu a Vašich individuálnych potrieb budú kampaň neustále optimalizovať. Vytvoria stovky až tisícky kombinácií reklám, ktoré budú systematicky vyhodnocovať. 

Samozrejme zaručujeme prísun pravidelných prehľadov - reportov o výsledkoch našej práce.

social media

Od konkurencie Vás môže odlíšiť aj angažovanosť a aktivita na sociálnych sieťach. Nielenže sú sociálne siete dôležité pre zákazníkov a klientov, sú neoddeliteľnou súčasťou SEO. Naše služby v oblasti marketingu a optimalizácie sociálnych sietí sú škálovateľné, nákladovo efektívne a plne spravované.

content marketing

Vaše stránky potrebujú kvalitný obsah, ktorý napomáha optimalizácii pre vyhľadávače a zároveň uľahčuje život Vašim zákazníkom. Vlastný obsah je v dnešnej dobe výsadou a musí mu dominovať autoritatívnosť, kvalita a transparentnosť informácií. Náš tím copywriterov sa postará o kvalitu a prehľadnosť obsahu Vášho webu.

Prečo riešiť marketing s nami?

Sami prevádzkujeme niekoľko úspešných online projektov. Poznáme obe strany mince a vášmu projektu sme pripravení poskytnúť 100% našich vedomostí a skúseností.

Viac informácií

povedali o nás

“Skvelá komunikácia a riešenie na mieru"

Jaromir Furgáč
CEO at finalshop