Dizajn

dobrý dizajn predáva

Hovorí sa, že na to, aby ste urobili prvý dojem, už druhú šancu nedostanete.

Platí to aj pre váš biznis alebo e-shop. Prvá návšteva potenciálneho klienta na vašom webe je veľmi dôležitá a rozhodne o dôveryhodnosti vašej spoločnosti. Od konkurencie tak delí Vášho potenciálneho zákazníka len kliknutie na vedľajší odkaz alebo reklamu.

Mám záujem

dizajn na mieru

Prečo voliť vlastný dizajn miesto šablóny?

Dlhodobé štatistiky hovoria, že 95% zákazníkov sa rozhodne na základe prvého dojmu.

Toto pravidlo platí aj pre váš biznis alebo e-shop. Prvá návšteva potencionálneho klienta na vašom webe je veľmi dôležitá a rozhodne o dôveryhodnosti vašej spoločnosti. Od konkurencie tak delí vášho potencionálneho zákazníka len jediný klik. Zákazník musí vašej stránke dôverovať od prvého okamihu. Profesionálny a moderný zákazkový dizajn, na rozdiel od šablóny v hodnote niekoľko desiatok eur, zákazníkovi napovie, že je vaša firma seriózna a svoju prácu robí s plným nasadením.

 

 

 

redizajn

Prišiel čas na redizajn?

Máte pocit, že Vaše stránky už stratili svoj šmrnc a potrebujú novú šťavu?

Všimli ste si, že stránky Vašej konkurencie sú krajšie, prepracovanejšie, modernejšie, prehľadnejšie... jednoducho lepšie? Online biznis je premenlivá veličina, ktorá sa mení z mesiaca na mesiac. Vďaka novým technológiám a UX skúsenostiam môžete z nového dizajnu získať oveľa lepší konverzný pomer webu.

Aby boli vaše stránky aktuálne, je potrebné ich pravidelne upravovať. Investovaním do redizajnu v pravidelných intervaloch môžete veľmi jednoducho predísť potrebe akýchkoľvek komplexných zmien v budúcnosti.

 

responzivita

Prečo responzívny dizajn?

Žijeme v ére mobilných zariadení a technológií, vďaka ktorým dokážeme veľmi jednoducho a efektívne hľadať informácie, či nakupovať. Obchodníci, ktorých webové stránky nie sú prispôsobené potrebám takýchto návštevníkov, klientov strácajú. Dnes už globálne 50% návštev na webové stránky smeruje cez mobilné zariadenia. Na Slovensku je to dokonca 60%.

Responzívny web tak so sebou prináša užívateľskú všestrannosť a prispôsobivosť akémukoľvek zariadeniu.

ux dizajn

Jedným z najdôležitejších cieľov je vytvoriť užívateľsky príjemný web. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam s e-commerce sme sa naučili vytvoriť správne rozloženie webovej stránky. Aj niečo tak nepatrné ako je zmena dizajnu tlačidla, môže značne zmeniť samotný výkon stránky. BlackMouse pre Vás navrhne dizajn, ktorý bude užívateľsky nenáročný a jednoduchý a zároveň podnikateľsky konverzný.

prečo si vybrať dizajn od blackmouse?

S dizajnom od BlackMouse vytvoreným len pre vás dostanete vašu vlastnú, jedinečnú stránku. Žiadnu ošúchanú šablónu, ktorú používajú možno stovky ďalších obchodníkov. Vaša stránka bude profesionálnejšia, lepšie optimalizovaná a jedinečná. A nebude s nimi spokojný len zákazník, ale aj vy."

Viac informácií

povedali o nás

“Skvelá komunikácia a riešenie na mieru"

Jaromir Furgáč
CEO at finalshop